ferma szynszyli
Wybierz:  

O fermie

"CHINCHILLA-FARM"- Nowoczesna hodowlana ferma szynszyli

ferma szynszyli
Ferma rozpoczęła działalność w 2005 roku w miejscowości Kornatka, gmina Dobczyce, województwo małopolskie. Prowadzona profesjonalnie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii chowu.

Trzon hodowli stanowi wysokiej klasy materiał zarodowy o bardzo dobrym pochodzeniu i wyłącznie wysokich notach dotyczących pokroju, zakupiony od najlepszych polskich hodowców, jak też importowany bezpośrednio z Danii. Gwarantuje to uzyskanie wyrównanego i pięknego potomstwa. Ferma specjalizuje się w szynszylach odmiany standard i czarne aksamitne. Dla fermy liczy się przede wszystkim wysoka jakość zwierząt zarodowych, stosowana jest ostra selekcja i odpowiedni dobór par rodzicielskich. Tylko zwierzęta o prawidłowej budowie, ciemnej barwie oraz właściwej gęstości, strukturze i czystości okrywy włosowej są przeznaczane do dalszej hodowli. Już po roku istnienia ferma "CHINCHILLA-FARM" uzyskała status fermy hodowlanej o numerze K-087, tak więc wszystkie zwierzęta podlegają surowej ocenie wartości użytkowej i hodowlanej przez specjalistę ds. oceny zwierząt futerkowych - Panią Alicję Woźny z KCHZ, Oddział w Rzeszowie.

ferma szynszyli

Stała troskliwa opieka, kontrola stanu zdrowia oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań w celu stworzenia jak najlepszych warunków egzystencji zwierząt to główne obszary działań na fermie. Stosowanie wysokojakościowych pasz: granulatu pełnoporcjowego, suszonych ziół, czystych górskich traw, naturalnej źródlanej wody z dodatkiem witamin oraz stworzenie odpowiednich warunków klimatycznych w hali produkcyjnej przyniosło oczekiwane efekty - zwierzęta zdrowe, w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej.

Ferma rozwija się bardzo dynamicznie, stado podstawowe stale powiększa się o kolejne rodziny, tylko najwyższej jakości zwierzęta, gdyż naszyn celem jest stworzenie fermy produkującej doskonałej jakości materiał hodowlany.

« o fermie szynszyli » « hodowla szynszyli » « oferta dla hodowców szynszyli » « oferta dla kuśnierzy » ©2007 roburSTUDIO.com & agidukat.com.pl